آموزشگاه آشپزی در تهران
تور آنتالیا
ویزای تایوان
قیمت تور کانادا
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
سئوشو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :hami
تاريخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۸:۱۳

بازار يابي و فروش ليزينگي سيبا موتور در ابتداي مسير پيچيده عمر اين شركت  است و عملكرد آن براي اين  سازمان بدون شك با پيچيده شدن محيط اين شركت و لزوم بررسي عالمانه و محققانه محيط براي پاسخگويي به نياز هاي روبه رشد و فزاينده مشتريان  روند روبه رشدي براي  به كارگيري بازاريابي در شركت سيباموتور در پيش خواهد بود.

با افزايش نقش ليزينگ در توسعه اقتصادي كشور هاي پيش رو، كشورهاي در حال توسعه نيز با الگو برداري از اين كشورها و براي رسيدن به شرايط مساعد همسطح آنان به فكر استفاده از اين ابزار اقتصادي افتاده و براي رسيدن به اهداف خود در اين حوزه برنامه ريزي كرده اند.نكته مهم براي ليزينگ سيباموتور اين است كه چكونه خواهند توانست اهداف اساسي را در مراحل چرخه عمر سازماني خود پيگيري كنند و به بهترين وجه ممكن تحقق بخشند.

بدون شك مشتري پايه و اساس بقاي شركت سيباموتور بوده است  و در پيش گرفتن راهكار و ابزار بازاريابي در راستاي توسعه مشتري محوري و طراحي و توسعه سازمان براساس اهداف بازار گرايي تامين كننده بقاي ليزينگ سيبا موتور خواهد بود.شركت سيبا موتور پايبند به تمامي اصول  بازارگرايي بوده است و در مرحله آخر نقش مكمل را در دستيابي به اهداف  شركت ايفا مينمايد.

بازار گرايي يك جانبه از فرهنگ سازماني است كه گذشته از نوع سازمان نوع محصول و خدماتي كه به جامعه ارائه ميكند تاثير بلند مدتي بر تمامي  جنبه هاي گروه صنعتي سيباموتور دارد.بازاريابي مهمترين جنبه فرهنگ سازماني مفهموم بازارگرايي است.اين جنبه در برگيرنده يك مجموعه زيربنايي از ارزشها و اعتقادات مشترك كه مشتري را در مركز تفكر راهبرد و عمليات شركت قرار مي دهد است.بر همين اساس سيبا موتور شرايط فروش اقساطي براي تمام محصولات خود قرار داده است تا به شعار مشتري مداري خود جامعه عمل بپوشاند و فاو ليزينگي را با شرايط ويژه اي در اختيار مشتريان خود بگذارد.

تحقيقات نشان مي دهد كه هزينه جذب مشتريان جديد 5 برابر هزينه حفظ مشتريان كنوني است.سيباموتور دريافته است كه از دست دادن يك مشتري چيزي  بيش از از دست دادن يك قلم فروش است بلكه به معني از دست دادن كل جريان خريد محصولات سيبا موتور است كه مشتري ميتوانسته در طول زندگي يا دوره زماني كه مشتري بوده است انجام دهد.موقعيت و جايگاه بازاريابي در ساختار تشكيلاتي  شركت سيبا موتور به مراحل تكامل  فعاليت هاي بازرگاني رقابت و فروش و مشتري مداري آن ارتباط دارد.در شركت سيباموتور خدمات با توجه عميق و همه جانبه نسبت به نياز هاي مشتريان ارائه ميشود و سيباموتور اطلاعات را از مشتريان كسب و استراتژي لازم جهت مواجهه با نياز هاي مشتري را انتخاب مي كند و سپس با بهترين امكانات و خدمات به خواسته هاو نياز هاي مشتريان خود با سرعتي مناسب پاسخ مي گويد.

براي اطلاع از شرايط فروش و قيمت كاميون فاو با كارشناسان وبسايت تماس حاصل فرماييد.

نويسنده :hami
تاريخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۵:۴۸

سيبا موتور با نام تجاري سرمايه گذاري امين در سال 1383 به صورت سهامي عام تاسيس شد و بعد از گذشت سه سال به شركت سيبا موتور تغير نام يافت. سيبا موتور در ايران نماينده رسمي و انحصاري توليد و فروش محصولات فاو اولين و بزرگترين هلدلينگ خودروسازي چين و بين المللي مي باشد. سيباموتور يكي مهمترين شركت هاي صنعتي زير مجموعه تابع گروه بهمن مي باشد. گروه بهمن و هلدلينگ فاو در سال 2007 قرار داد همكاري خود را امضا و در سال 1388 اولين محصول با نام سيبا ون به كشور وارد شد.

شركت faw با برخورداري از پرسنل و مهندسين مجرب خود توليد و فروش انحصاري كشنده هاي تك و جفت محور و كاميونت را بر عهده دارد.كاميون هاي سيباموتور به دليل داشتن كيفيت بالا و ايمني مناسب، موفق به كسب گواهينامه استاندارد كشور در سال هاي اخير شده است. كاميون فاو به دليل مقرون بصرفه بودن ميان رقباي اروپايي موجود در بازار خودرويي ايران به فروش بالايي رسيده و توانسته مورد توجه بسياري از رانندگان حمل ونقل باري قرار گيرد.

كاميون هاي باري سيباموتور در سه كلاس كشنده تك محور و جفت محور فاو ، كاميونت تايگر فاو ، شاسي كاميون فاو به بازار عرضه مي شود.كاميون سيباموتور به دليل موتور قدرتمند توانسته جايگاه خوبي را در دل بازار ايران كسب كند.به همين منظور ما براي اطلاع بيشتر شما عزيزان با محصولات فاو در زير به معرفي انواع كاميون سيباموتور پرداخته ايم :

كاميونت 6 تن فاو سيبا موتور 

كاميونت سيباموتور فاو محصول توليدي موفق مي باشد كه در ايران سهم زيادي از بازار فروش خودروهاي تجاري را به خود اختصاص داده است.

مشخصات و تجهيزات كاميونت 6 تن فاو سيباموتور

 • موتور كامنز isf با 140 اسب بخار مجهز به اينتر كولر
  حجم موتور 4 ليتر
  وزن كاميونت بدون بار2950 كيلوگرم
  وزن ناخالص مجاز حداكثر تا 6 تن
  گشتاور:440 نيوتن متر
  شيشه هاي برقي
  تهويه مطبوع دستي
  تاخوگراف
  دريچه هواي سقفي

 

 

 

شما عزيزان ميتوانيد براي اطلاع از شرايط فروش كاميون هاي فاو با كارشناسان وبسايت تماس حاصل بفرماييد.

كشنده تك محور فاو سيباموتور 

با ورود اين محصول فاو بار ديگر شركت فاو توانسته توانايي خود را در زمينه ساخت ماشين آلات سنگين به نمايش گذاشته و  با موتور قدرتمند در رده برترين هاي حمل ونقل جاده اي قرار گيرد.كشنده فاو تك محور از سال 92 به واسطه نماينده انحصاري و رسمي خود و يكي از شركت هاي زير مجموع گروه بهمن ، گروه صنعتي سيبا موتور وارد بازار ايران شده است و توانسته جايگاه خوبي را در دل بازار كسب كند.

كشنده فاو تك محور با وزن  7900 كيلوگرم كه قادر است دو سرنشين را در خود جاي دهد. حداكثر نيروي  مجاز وارد به محور جلو 6600 كيلوگرم و محور عقب 11400 كيلوگرم و به محور عقب 11400 كيلوگرم  مي باشد.

مشخصات و امكانات كشنده فاو faw تك محورسيباموتور 

 • قواي محرك قدرتمند 420 اسب بخار مجهز به اينتر كولر
 • توربوشارژر
 • سوخت ديزلي
 • حجم موتور: 11040 سي سي
 • گيربكس zf 16 دنده
 • كروز كنترل و تاخوگراف
 • شيشه برقي و آينه هاي برقي و قفل مركزي
 • كلاچ تك صفحه اي خشك
 • باك آلومينيومي 600ليتري
 • ترمز اگزوز

 

 

كشنده جفت محور فاو سيباموتور :

كشنده جفت محور سيباموتور تمام آپشن هاي يك كاميون كشنده قدرتمند را دارا مي باشد. تامين نيروي كشنده اين كاميون بر عهده موتور قدرت مند 420 اسب بخار و 6 سيلندري با گشتاور 1900 نيوتن متر مي باشد.گشتاور مناسب كشنده جفت محور فاو باعث شده تا ضريب بالاروندگي از شيب كشنده را نسبت به ديگر كشنده ها موجود بسيار مطلوب تر ساخته و اينكه در گردنه هاي مختلف تاثير چنداني بر توان حركتي اين كشنده نگذارد.

مشخصات فني و تجهيزات كشنده جفت محور فاو :

 • قدرت موتور 420 اسب بخار
 • حجم موتور 11040 سي سي
 • كابين فلزي سقف بلند و تمام جوشكاري
 • ترمز اگزوز
 • 24 سوپاپه ، توربوشارژر
 • كلاچ تك صفحه اي  خشك
 • ظرفيت باك 600 ليتري
 • صندلي راننده تمام بادي با قابليت تنظيم درجهات مختلف
 • تهويه مطبوع اتوماتيك
 • شيشه برقي و اينه هاي برقي و قفل مركزي

 

شاسي كاميون فاو سيباموتور :

كمپرسي فاو با استفاده از آخرين دانش و فناوري روز دنيا در زمينه توليد ماشين آلات سنگين با تركيب 10چرخ و با كاربري شاسي كاميون و  كمپرسي طراحي و توليد شده است. اين شاسي كمپرسي فاو را ميتوان براي كاربري هاي چون ميكسر و كمپرسي به كاربرد.

مشخصات و تجهيزات شاسي كاميون سيباموتور:

 • نوع موتور: 6 سيلندر خطي
  24 سوپاپه مجهز به توربوشارژر
  قدرت موتور 420 اسب بخار
  گشتاور 1400 نيوتن متر
  نوع سوخت ديزل
  گيربكس zf ساخت آلمان
  شيشه هاي برقي
  صندلي راننده بادي با قابليت تنظيم در جهات مختلف
  تهويه مطبوع اتوماتيك
  ظرفيت سرنشين 2 نفر

 

 

براي مشاهده انواع كاميون سيباموتور به روي لينك كليك كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: كاميون فاو، فاو، كشنده فاو، سيبا موتور،

نويسنده :hami
تاريخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۵:۳۳

ساندويچ پانل

با توجه به رخدادها و اتفاقاتي از جمله طوفان، سيل، زلزله  برف و باران، تگرگ و ديگر عوامل، استفاده از ساندويچ پانل به دليل كيفيت بالا و پايين تر بودن هزينه آن نسبت به ديگر مصالح ساختماني بسيار مورد توجه قرار گرفته است و در توليد آنها به دليل كاربرد هاي متفاوت انواع ورق ساندويچ پانل استفاده مي شود.

 ورق هاي ساندويچ پانل

ورق هاي مورد استفاده در انواع ساندويچ پانل از جنس فولاد مي باشد كه از تركيب آلومينيوم  (Aluminium ) و روي تشكيل مي شود. ورق هاي ساندويچ پانل به صورت ورق رويي و ورق زيري تشكيل مي شود كه از جنس فولادي مانند گالوانيزه و آلوزينگ مي باشد. آلوزينك مقاومت فولاد را در مقابل خوردگي بالابرده و روي آن با لايه اي از پرايمر مخصوص و 25 ميكرون رنگ سوپر پلي استر كوره اي پوشش داده شده است. ضخامت ورق ها با جنس آلوزينك 0.5 ميلي متر در رنگ هاي مختلف و از نوع سوپر پلي استركوره اي با ضخامت 25 ميكرون در لايه بيروني و رنگ پرايمر كوره اي در داخل با ضخامت 7 ميكرون در قسمت اتصال ورق با فوم بوده  و باعث جلوگيري از خوردگي مي شود.

انواع پوشش ساندويچ پانل

• دو رو فويل

• دو رو كاغذ

• دو رو ورق

• دو رو نايلون

• يك رو ورق  يك رو نايلون

• يك رو ورق يك رو كاغذ

نكاتي در مورد انواع ورق ساندويچ پانل

از ورق گالوانيزه براي مكان هايي كه داراي آب و هواي مرطوب هستند استفاده مي شود.

ساندويچ پانل هاي دو رو نايلون ازعايق فوم پلي يورتان ايجاد شده كه مورد استفاده در سردخانه ها است .

ورق آلوزينگ در رنگ هاي متنوع و فوق العاده داراي مزاياي آلومينيوم، روي، سيليكون بوده  و بر ديگر ورق ها مزيت دارد.

انواع ورق ساندويچ پنل

ورق گالوانيزه (Galvanized)

كوتينگ رنگ يا همان درجه كيفيت رنگ استاندارد استفاده شده در ورق ساندويچ پانل بايد كوتينگ 12 باشد. ورق گالوانيزه در برندهاي متنوع و مختلفي در ايران توليد مي شود كه براي تهيه آن بايد از نوع آن و كيفيت آن مطمئن بوده و با اطمينان خاطر از مواد خام اوليه جهت توليد آن، اين ورق را خريداري نماييم. شركت ماموت افتخار اين را دارد كه با بهترين مواد اوليه با بالاترين كيفيت در سطح داخلي و خارجي منطقه انواع ورق ساندويچ پانل در رنگهاي متنوع را توليد نموده و با ضمانت كيفيت آن بهترين محصول را به شما عزيزان ارائه دهد. براي اطلاع از انواع ساندويچ پانل و قيمت ساندويچ پانل به سايت ما مراجعه نموده و از راهنمايي كارشناسان ما بهره مند شويد.

نحوه توليد ورق گالوانيزه

در ابتداي خط توليد ورق گالوانيزه كلافه هاي ورودي از خط نورد سرد به هم متصل شده و يك نوار پيوسته را به وجود مي آورد. پس از گذر از اين مرحله توليد، قسمت شستشو آغاز مي شود كه در اين مرحله به وسيله مواد قليايي چربي زدايي شده و با برس زني و شستشو با آب گرم كاملا تميز مي شود. حال پس از اين مرحله بايد خشك شوند كه اين كار با هواي داغ انجام مي گردد.

كاربرد ورق گالوانيزه

پانل ها، كانال هوا، يخچال سازي، پترشيمي، كركره،تابلو برق، سيني كابل

ورق آلوزينك (Aluzinc)

ورق هاي آلوزينك نوعي فلز گالوانيزه نورد شده است كه با تركيبي از آلياژهاي مختلف تشكيل شده. آلياژهاي تشكيل دهنده ورق آلوزينك شامل آلومينيوم، روي، سيليكون مي باشد كه با تركيبي متفاوت، اين ورق را به وجود آورده اند و  ميزان استفاده از اين آلياژها به صورت زير است:

آلياژهاي ورق آلوزينك

• آلومينيوم 55%

• روي 43.4%

• روي 1.6%

كاربرد ورق آلوزينك

ساندويچ پانل، ميلگرد، صنايع دارويي و صنايع غذايي، صنايع بهداشتي و صنايع پتروشيمي و از ديگر موارد استفاده از ورق آلوزينك ميتوان استفاده از آن در ساندويچ پانل سقفي و ساندويچ پانل ديواري در محيطي با اسيديته بالا و فضايي متراكم صنعتي را نام برد.

قابل توجه است، در زمان هايي كه محيط شامل رطوبت بسيار باشد، ورق گالوانيزه شامل روي مورد استفاده قرار مي گيرد اما با اين حال و با وجود مزاياي آلوزينك، گاهي بنا به در خواست مشتري ورق هايي مورد استفاده قرار مي گيرد كه از جنس گالوانيزه بوده و در اين نوع موارد تامي كويل ورق آلومنيوم به عهده شخص مشتري مي باشد.

ورق آلومينيوم (Aluminium)

اين نوع ورق از فلز آلومينيوم ساخته شده  و در دو طرح سقفي و ديواري مورد استفاده قرار ميگيرد كه داراي طرح ها و انواع مختلفي مي باشد. ساندويچ پانل هاي ساخته شده از جنس آلومينيوم به دليل ويژگي سبك بودن ورق هاي آلومينيومي وزن پاييني دارند. ورق هاي آلومينيوم با گذر زمان جايگزين قلع گرديد و بسيار مورد توجه قرار گرفت.

 

ويژگي هاي ورق آلومينيوم

• سبك بودن

• قابل خم كردن

• شكنندگي

• ضد زنگ بودن

 

كاربرد ورق آلومينيوم

• بسته بندي

• ساختمان سازي

• صنعت حمل و نقل

• كالاهاي بادوام بالا

• انواع ساندويچ پانل

 

شايان ذكر است در تمامي فلزات جز آهن، آلومينيوم بالاترين نرخ استفاده را دارد و در تمام دنيا در بخش اقتصاد جهاني از اهميت بالايي برخوردار بوده و مورد استفاده عموم  قرار مي گيرد. ورق آلومينيوم بر اثر تبخير، در خلا پوششي به وجود مي آورد كه باعث انعكاس نور مرئي و گرماي شعاعي مي شود. با گذشت زمان و به دليل برتري برخي ويژگي ها از جمله عمر طولاني، مقاومت بالاتر و قيمت مقرون به صرفه ورق آلوزينك ( تركيب آلومينيوم و روي) نسبت به ورق آلومينيوم، در توليد ساندويچ پانل ورق آلوزينگ بيشتر مورد استفاده قرار ميگيرد.

 

نويسنده :hami
تاريخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۴:۴۱

ساندويچ پانل پلي استايرن

ساندويچ پانل پلي استايرن(Eps) يك نوع ساندويچ پانل است كه مواد به كار رفته در آن متفاوت از ساير ساندويچ پانل ها ميباشد. اين ساندويچ پانل داراي معايب و مزاياي فراواني است

ساندويچ پانل پلي استايرنمزاياي ساندويچ پانل پلي استايرن:

 • با توجه به كيفيت و كاربرد محصول از قيمت پايين تري نسبت به عايق هاي ديگر برخوردار است
 • به دليل فرايند توليد ديسكانتينيوز اين محصول امكان توليد در دانسيته هاي متفاوت وجود دارد (15 تا 25 كيلوگرم بر متر مكعب و بعذا تا 30 كيلوگرم بر متر مكعب قابل توليد است)
 • امكان توليد اين فوم در اشكال متفاوت وجود دارد ( فوم بعد از پخت در قالب تحت پرس بخار قرار ميگيرد و به شكل قالب توليد ميگردد يا قالب هاي بزرگ رابا المنت هاي گوناگون به فرم دلخواه برش ميدهند)
 • ضخامت اين محصول به ميليمتر قابل تغيير و مورد سفارش ميباشد
 • وزن سبك تري نسبت به عايق هاي ديگر دارد

معايب ساندويچ پانل پلي استايرن:

 • دانسيته يا فشردگي كمتري دارد و براي مكان هايي كه بحث عايق كاري از اهميت بالايي برخوردار است مانند گرم خانه و سرد خانه ها توصيه و پيشنهاد نمي شود مگر در ضخامت هاي بالا
 • به دليل نوع روش ساخت اين ماده ذرات ان به صورت گلوله هاي به هم فشرده توليد ميشود كه پيوند ضعيف تري نسبت به فوم پلي يورتان دارد
 • نمونه هاي قبلي اين فوم به راحتي تحت تاثير گرماي شديد يا شعله ي مستقيم مشتعل ميشد ولي بعد از محرض شدن خطر اين فوم با تغييري كه در ساختار مواد اوليه ي آن ايجاد شد نمونه هاي كنوني فقط در برابر شعله ي مستقيم جمع ميشوند و اصطلاحا نسوز معرفي ميگردند مانند فوم پلي يورتان

جهت دريافت قيمت ساندويچ پانل پلي استايرن كليك كنيد

قيمت ساندويچ پانل پلي استايرن/span>قيمت روز هر متر مربع ساندويچ پانل EPSخريد ساندويچ پانل با عياق پلي استايرن ارزانفروش پانل پلي استايرن دست دومكارخانه توليد كننده ساندويچ پنل پلي استايرنهزينه نصب و اجراي پنل پلي استايرن

ليست قيمت ساندويچ پانل
طريقه نصب ساندويچ پانل و شاسي كشي
دريافت كاتالوگ ساندويچ پانل
پروژه هاي عظيم و ملي انجام شده با ساندويچ پانل
ساختمان هاي لوكس با ساندويچ پانل
نكات مهم در خريد ساندويچ پانل
ثبت سفارش خريد
مكالمه آنلاين با واحد فروش

نويسنده :hami
تاريخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۴:۰۰

سيبا موتور به صورت شركت سهامي عام در 1388 با نام تجاري سرمايه گذاري امين تاسيس شد و فعاليت خود را در راستاي عرضه محصولات و مونتاژ انواع كاميون هاي سنگين و نيمه سنگين  آغاز نمود.شركت سرمايه گذاري كاردان امين در سال 1386 طي يك روزنامه رسمي تغير نام داد و با نام سيبا موتور به بازار خودرويي ايران معرفي شد.

دفتر مركزي سيبا موتور در تهران به مساحت 20.000 متر مربع كه شامل تعميرگاه مركزي و به وسعت 2.00 متر مربع، انبار قطعات يدكي 4.000 متر مربع با كليه امكانات و تجهيزات تعميرگاهي مدرن و سايت توليدي به مساحت 500.000 متر مربع شامل سالن مونتاژ و انبار قطعات توليديي واقع در آذربايجان شرقي، تبريز مي باشد. در سال 1391 سهام شركت سيبا موتور بر اساس توافق هاي صورت گرفته 51% به گروه بهمن و 49% به گروه تراكتور سازي ايران واگذارشد.

سيبا موتور با مشاركت خودروسازFAW، بزرگترين و اولين كمپاني بين المللي خودروسازي چين با پرسنل مجرب و متخصص توليد انواع كشنده فاو تك محور و جفت محور ، كاميونت 6 تن و شاسي كاميون را در ايران بر عهده دارد و محصولات توليدي فاو را با خدمات فروش و پس از فروش ارزنده اي در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد.

خودروساز فاو شريك تجاري گروه صنعتي سيبا موتور در سال 1953 تاسيس شد و با بيش از 50 سال نوآوري در صنعت خودروسازي چين  فعاليت خود را آغاز نموده. فاو با محصولات متنوع و با كيفيت بالا از جمله كشنده فاو و كاميون هاي سبك و سنگين ، كاميونت ، اتوبوس هاي شهري و بياباني ، ميني بوس  و انواع وانت و سواري ، ون و ميني بوس بسيار شناخته شده است و به عنوان اولين  و بزرگترين خودروسازي كشور چين از آن نام برده مي شود. 

 

سيبا موتور با شبكه گسترده اي از نمايندگي در سراسر كشور و راههاي مواصلاتي اقدام به توزيع و تهيه قطعات و لوازم يدكي و ارائه خدمات امدادي و سيار برند فاو نموده است. شركت سيباموتور در ميان توليد كنندگان و ارائه دهندگان خدمات پس از فروش نظير گارانتي محصولات تجاري با تاييد سازمان استاندارد كشور مي باشد كه توانسته به رتبه بالايي در زمينه خدمات رساني به مشتريان عزيز دست يابد و همواره در صدر بهترين ها باشد.

فعاليت هاي مهم سيبا موتور در رده توليدي و صنعتي نظير مونتاژ خودرو، ارائه هر گونه خدمات فني و مهندسي و بازرگاني، صنعتي، انجام فعاليت هاي بازرگاني داخلي، صادر كننده و وارد كننده انواع كالا و توليد و پخش انها، اخذ و اعطاي نمايندگي به كليه اشخاص حقوقي و حقيقي شركت  تاسيس گرديده و در صدد است كه با عرضه محصولات و خدمات در صنعت خودرو مطابق با استاندارد هاي روز دنيا در راستاي تامين نياز شهروندان و رانندگان محترم جاده اي  سهم به سزايي را به خود اختصاص دهد و بخش بالايي از تقاضاي داخلي كشور را به ماشين هاي حمل بار تامين نمايد.

چشم انداز اين شركت تلاش براي حفظ و ارتقا جايگاه خود به عنوان شركت برتر و پيشتاز در بين توليد كنندگان خودروهاي تجاري  مي باشد و با استراتژي هايي همچون جذب و تامين نيروي انساني كارآمد براساس شايستگي ، ايجاد زمينه هاي بكارگيري نيروهاي كارآفرين براي شكار فرصت ها، توسعه مشاركت كاركنان ، ارزش افزايي براي مشتريان، ايجاد فضاي سالم و اعتماد آفرين به منظور اعتاي اعتبار اجتماعي شركت، .... به  فعاليت خود در زمينه توليد خودروهاي تجاري سنگين ونيمه سنگين ادامه مي دهد.

براي اطلاع از  شرايط فروش محصولات سيباموتور با كارشناسان فروش ما تماس حاصل فرماييد.

نويسنده :hami
تاريخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۳:۴۵

ساندويچ پانل پلي اورتان (Polyurethane sandwich panels)

ساندويچ پانل پلي يورتان همانند اكثر ساندويچ پانل ها قابليت استفاده در سقف ها و ديوار ها را داردو از دو لايه ورق كه هسته ساندويچ پنل را پوشش ميدهند تشكيل شده است . اين نوع ، عايق صوتي و حرارتي بسيار بهتري هستند

ساندويچ پنل پلي اورتان خود به دو نوع تقسيم ميشود:

 • پايه پلي استر
 • پايه پلي اتر

ساندويچ پانل ديواري با فوم پلي يورتان بدليل دو برابر بهره وري انرژي نسبت به پلي استايرن در رده بهترين ساندويچ پانل ها به لحاظ خواص مكانيكي و حرارتي قرار دارد. عايق استفاده شده از نوع پلي يورتان سخت مي باشد كه اين ساختار پلي يورتان را در رديف بهترين عايقهاي حرارتي قرار مي دهد بطوريكه يك ساندويچ پنل با ضخامت 4cm معادل يك ديوار آجري با ضخامت 50cm قابليت عدم انتقال حرارت دارد.

در ساندويچ پانل پلي يورتان امكان تغيير خواص عايق براي كاربرد هاي گوناگون وجود دارد به عنوان مثال ميتوان به موارد زير اشاره كرد

 • به وجود آوردن پوشش ضد خوردگي
 • حالت ارتجاعي و لاستيكي (الاستومري)
 • تبديل به فوم سخت به عنوان عايق عالي

مزاياي ساندويچ پنل پلي اورتان:

 • وزن بسيار پايين داشته و سبك وزن هستند
 • مايعات را به خود جذب نميكنند و ضد آب هستند
 • دوام و عمر بالايي دارند
 • به دليل مصرف پايين انرژي در فرايند توليد آن هزينه تمام شده به شدت پايين مي آيد
 • عدم خوردگي توسط حشرات و مقاوم در برابر آب و آتش
 • تنوع زياد و مشتري پسند بودن ساندويچ پانل
 • نصب و راه اندازي آسان

جهت دريافت قيمت ساندويچ پانل پلي اورتان كليك كنيد
sandwich-panelmammut.comساندويچ پانل پلي يورتان

ساندويچ پانل پلي يورتان

نمايش پروژه هاساختمان هاي بسيار زيبا و لوكس با ساندويچ پانل
پروژه ها
پروژه هاي انجام شده با ساندويچ پانل
دانلود كاتالوگ
مقايسه رال هاي رنگي ساندويچ پانل
ليست قيمتليست قيمت ساندويچ پانل

قيمت ساندويچ پانل پلي يورتان عايق پلي اورتان ماموت اجراي پانل ديواري و سقفي پلي يورتان قيمت هر متر مربع پنل پلي اورتان شركت پلي اورتان توليد كننده ساندويچ پانل پلي اورتان نصب پنل پلي اورتان نمايندگي فروش فوم پلي اورتان

ليست قيمت ساندويچ پانل
طريقه نصب ساندويچ پانل و شاسي كشي
دريافت كاتالوگ ساندويچ پانل
پروژه هاي عظيم و ملي انجام شده با ساندويچ پانل
ساختمان هاي لوكس با ساندويچ پانل
نكات مهم در خريد ساندويچ پانل
ثبت سفارش خريد
مكالمه آنلاين با واحد فروش

نويسنده :hami
تاريخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۲:۰۳

كشنده فاو جفت محور، كاميون جديد فاو است كه در سيباموتور مونتاژ و به بازار عرضه مي شود.كاميون جديد فاو يك كشنده قوي و مناسب براي حمل بارهايي با تناژ بالا مي باشد و در حمل بارهاي معدني بسيار مناسب است . قواي محركه قدرتمند ۴۲۰ اسب بخار مجهز به اينتركولر و بخاري درجا ساخت آلمان Webasto كشنده جفت محور فاو، آن را در رده پرفروش هاي بازار خودرويي در سطح بين الملل قرارداده است .

كشنده جفت محور، كاميون باري جديد شركت خودروسازي فاو مي باشد كه در سال 92 توسط نمايندگي سيباموتور وارد ايران شده و توانسته جايگاه خوبي در دل بازار ايران كسب كند و به دليل قيمت مناسب و ارزان، جز يكي از محصولات پرفروش نمايندگي فاو در ايران مي باشد. كاميون جديد فاو پس از آزمايش هاي متعدد موفق به دريافت استاندارد يورو 5 در كشور چين شده است و سطح گسترده اي از توليد و فروش خودروساز بزرگ چين را به خود اختصاص داده است.

وزن كاميون جديد فاو بدون بار۹۸۰۰كيلو گرم،حداكثر وزن بار ناخالص خودرو 25000  كيلو گرم،داكثر وزن مجاز مجموع نا خالص خودرو۴۴۰۰۰كيلو گرم و حداكثر بار مجاز روي محور جلو۷۰۰۰ كيلو گرم و حداكثر بار مجاز روي محور عقب۲۶۰۰۰كيلو گرم مي باشد.

 

 

مشخصات فني كشنده جف محور فاو 

نوع موتور:CA6DM2-42E3

نوع موتور :  6سيلندر خطي، 24 سوپاپ

حجم موتور : 11040 سي سي

قدرت موتور: 420اسب بخار

حداكثرگشتاور :1900 نيوتن متر

نوع سوخت : ديزل

جنس و ظرفيت باك : آلومينيومي

 تجهيزات و مشخصات كشنده جفت محور فاو 

ظرفيت سرنشين : 2 نفر

ترمز اضافي :ترمز اگزوز

گيربكس zf

كابين فلزي سقف نرمال و تمام جوشكاري شده

با پوشش مخصوص زنگ

داراي عايق صوتي و حرارتي

كپسول آتش خاموش كن

داراي يك تخت خواب و آفتابگير

تهويه مطبوع

شيشه هاي برقي و آينه هاي برقي و قفل مركزي

صندلي راننده تمام بادي با قابليت تنظيم در جهات مختلف

نمايشگر ديجيتال اطلاعات خود

نويسنده :hami
تاريخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۰:۰۲

 

سهام سيبا موتور در سال 1391 به دو قسمت تقسيم شد كه سهم گروه بهمن 51% و گروه تراكتورسازي ايران 49% مشخص شد. شركت سيبا موتور داراي خط مونتاژي وسيع به ميزان 500 هزار متر مربع مي باشد و از سخت افزارهاي مناسبي جهت بالا بردن كيفيت توليد خودروهاي خود بهره مي برد.
در حال حاضر شركت سيبا موتور با مشاركت بزرگترين هلدينگ خودروساز چين يعني شركت فاو FAW و با توانمندي پرسنل متخصص خود توانسته است فروش و توليد كشنده هاي جفت و تك محور فاو و كاميونت فاو 6 تن  را در ايران آغاز نمايد. شركت سيبا موتور با در اختيار داشتن نمايندگاني در اقساء نقاط كشور تمام لوازم يدكي و قطعات مورد نياز مصرف كنندگان خودروهاي فاو را بر طرف نموده است و هيچ نگراني راجع به تهيه قطعات در سراسر كشور براي محصولات فاو وجود ندارد.

در جدول زير ليست محصولات فاو با قيمت هاي روز تهيه شده است شما عزيزان مي توانيد براي اطلاع از فروش و قيمت ها با مشاورين ما در تماس باشيد.آخرين تغييرات قيمت محصولات شركت بهمن ديزل (فاو چين) را مي توانيد در ليست زير مشاهده فرمائيد. توجه نماييد قيمت خودروهاي فاو پس از تغييرات در سايت اعمال خواهد شد در صورت نياز به دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد با مشاوران سايت در تماس باشيد.

قيمت هاي روز محصولات فاو

 

نام

محور

مدل

گيربكس

قيمت روز

 

كاميونت فاو 6 تن 

تك محور

Tiger – V

دستي

103,000,000 تومان

كاميون كشنده تك محور فاو

تك محور

Faw – j6

دستي

285,000,000 تومان

كاميون كشنده جفت محور فاو

جفت محور

Faw – j6

دستي

295,000,000 تومان

كاميون كمپرسي فاو CA3250

تك محور

CA3250

دستي

300,000,000 تومان

كاميونت فاو 8 تن

تك محور

Tiger – V

دستي

109,000,000 تومان

براي مشاهده شرايط فروش اقساطي كاميون فاو  روي لينك  كليك كنيد.

نويسنده :hami
تاريخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۱۷:۳۰

فاو يك شركت قديمي چيني است، كه باهمكاري تجاري سيبا موتور محصولات خود را وارد بازار ايران مي كند. شركت سيبا موتور در تلاش است تا با بهره گيري از فرصت هاي ايجاد شده در حوزه صنعت خودرو و همكاري تجاري با ساير شركت هاي بزرگ خودروساز خارجي، به بزرگترين شركت واردات خودرو و يكي از بزرگترين شركت هاي توليد خودرو در كشور تبديل شود.

فاو خودروساز دولتي چيني است، كه در زمينه توليد انواع خودرو، اتوبوس، كاميون‌هاي سبك، متوسط و سنگين، همچنين ساخت قطعات خودرو فعاليت مي‌كند. محصولات فاو در چند سال گذشته به دليل پرفروش بودن و كيفيت بالا به حدي رسيده است كه تعداد زيادي از رانندگان محترم تقاضا براي خريد كاميونت فاو دست دوم را دارند و ميتوان گفت اين نشان از اين است كه محصولات فاو و كاميونت هاي فاو همواره جز يكي از بهترين ها در سطح كشور در بين ديگر رقبا مي باشد.

كاميونت فاو در هر زمان  توانسته فروش مناسبي را از آن خود كند. خريد و فروش كاميونت فاو دست دوم مهره تاييدي بر اين امر مي باشد چرا كه توانسته در سال هاي اخير سهم بالايي از فروش حمل و نقل جاده اي را كسب كند كه دليل اين امر كيفيت خوب محصولات خودروساز فاو مي باشد. البته نبايد از ياد برد كه فاو پرفروش ترين كاميونت در كشور مي باشد.

دلايلي وجود دارد كه اين خودرو را به سطح اول فروش در كشور رسانده است كه به اختصار به توضيح آن مي پردازيم: علاوه بر كيفيت و كارايي مناسب كاميونت هاي فاو مي توان به خدمات پس از فروش نمايندگي سيباموتور  و تسهيلات فروش فاو اين خودرو نيز اشاره كرد كه شركت سيباموتور هر سال در زمان هاي مشخصي فروش اقساطي كاميونت فاو را آغاز مي نمايد.

استقبال خوب رانندگان محترم از اين محصول باعث شده است كه تسهيلات ويژه اي را نمايندگي سيباموتور براي خريداران كاميونت در نظر بگيرد و اين عمر مزيد علت بر آن شده است كه رانندگان محترم نيز كاميونت دست دوم فاو را در سطح نو آن بدانند و براي خريد آن اقدام كنند.براي خريد كاميونت فاو در بازار كاميونت هاي دست دوم علاوه بر توانمندي‌هاي فني خودرو، سال ساخت، ميزان كاركرد، نوع كاربري و بيمه آن نيز بسيار مهم است و بايد به آن ها توجه كرد.

علاقه مندان براي اطلاع از خريد كاميون فاو و كاميونت هاي فاو مي توانند با كارشناسان نمايندگي سيباموتور تماس حاصل فرمايند.

نويسنده :hami
تاريخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۱۵:۴۹

شركت سيبا موتور بـا مشـاركت اوليـن و بزرگـترين هلدينـگ خودروسـاز چيـني و بين المـللي بنام شركت FAW و با برخورداري از پرسنـل متخصص و مجـرب ، توليـد و فـروش انحصـاري كشنده فاو جفت محور و تك محـور ، شاسي كاميون و كاميونت فاو 6 تن  را در ايـران بر عهـده دارد. در حـال حاضر اين شركت با در اختيار داشتن  شبكه گسترده نمايندگي در سراسركشور و راههاي مواصلاتي اقدام به تهيه و توزيع قطعات و لوازم يدكي و ارائه خدمـات پس از فـروش محصولات در حـوزه گارانتي و وارانتي مي نمايد و همچنين به ارائه آموزش هاي فني تخصصي به عاملين و نمايندگان شبكه خدمات پس از فروش ، ارائه خدمات امدادي و سيـار در مسيرهاي پرتردد خودروهاي تجاري اقدام مي نمايد. 

كشنده هاي جفت محور فاو  معمولا براي جاده هايي كه داراي شيب زياد و ناهمواري بيشتري دارند مورد استفاده قرار مي گيرند. اين كشنده نسبت به كشنده فاو تك محور ميتواند بار سنگين تري را تا تناژ باري 25 تن حمل كند. كشنده جفت محور فاو با موتور 420 ويچاي ، گيربكس ZF   شانزده دنده ، سيستم ترمز بادي wabco  ، جعبه فرمان ZF …. محصول جديدي است كه از سال 92 وارد ايران شده و توانسته جايگاه خوبي در دل بازار ايران كسب كند. قيمت مناسب اين كشنده فاو باعث شده كه در مدت كم از عرضه جز يكي از پرفروش ترين ها باشد.

مشخصات فني كشنده فاو جفت محور 

 • نوع موتور: 6سيلندر خطي،سوپاپ، توربوشارژر
 • حداكثرقدرت موتور كشنده فاو : 420 اسب بخار
 • حداكثرگشتاور:1900 نيوتن متر
 • نوع سوخت: ديزل
 • سيستم سوخت رساني: كامان ريل با پمپ انژكتوري بوش
 • جنس و ظرفيت باك : آلومينيومي – 600ليتر

 تجهيزات و امكانات كشنده فاو جفت محور  

 • قواي محركه قدرتمند ۴۲۰ اسب بخار مجهز به توربو شارژر و اينتر كولر
 • گيربكس ZF ساخت آلمان
 • واحد كنترل موتور بوش آلمان
 • كلاج تحت امتياز آلمان
 • بخاري درجا ساخت آلمان
 • تاخوگراف دو راننده
 • نمايشگر ديجيتال اطلاعات خودرو
 • قفل مركزي درب ها
 • آيينه هاي بغل برقي
 • شيشه بالابر برقي
 • كروز كنترل
 • راديو پخش تهويه مطبوع(كولر و بخاري) اتوماتيك
 • مجهز به كپسول آتش نشاني

 

براي كسب اطلاع از شرايط فروش اقساطي كشنده فاو روي لينك صفحه كليك كنيد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]